Skip to content

GATE EON LiPo-accu 11,1V 1500 mAh 35C T-Plug + G-TECH

Rated 0 out of 5
(be the first to review)

€22.90

De GATE EON 1500 mAh 11,1V LiPo-accu is de 35C-uitvoering met T-Plug + G-TECH. Controleer spanning, stekkers en afmetingen voor uw AEG-systeem.

  • Capaciteit: 1500 mAh
  • Spanning: 11,1V (3S)
  • Afmetingen L × B × H: 125 × 20 × 16 mm

3 in stock

SKU: EBAT-3S15-TG Category: Brand:

Description

De GATE EON LiPo-accu van 1500 mAh en 11,1V is bedoeld voor geschikte elektrische airsoftreplica’s. De T-Plug-uitvoering sluit aan op passende Deans-bedrading, maar de complete replica moet ook voor 11,1V geschikt zijn.

Specificaties van deze uitvoering

Merk en serie GATE EON
Accutype LiPo
Capaciteit 1500 mAh
Nominale spanning 11,1V
Cellen 3S
C-rating 35C
Aansluitingen T-Plug + G-TECH
Afmetingen L × B × H 125 × 20 × 16 mm
Opgegeven gewicht 85 g
Fabrikantcode EBAT-3S15-TG

Past deze accu in uw replica?

Meet het accucompartiment en houd ruimte over voor stekkers en bedrading. Capaciteit in mAh vertelt niet of een accu fysiek past. Ook spanning, stekkertype en het benodigde ontlaadvermogen moeten overeenkomen met de apparatuur.

Meer uitleg over de belasting van een AEG vindt u bij 7,4V versus 11,1V LiPo. Een MOSFET of ETU maakt een mechanisch zwakke gearbox niet automatisch geschikt voor een hogere cyclesnelheid.

Laden en G-TECH

De G-TECH-aansluiting is bedoeld voor automatische herkenning met een ondersteunende lader. Controleer altijd de accu- en laderdocumentatie; de lader moet geschikt zijn voor LiPo, het aantal cellen en de gebruikte aansluiting. Een lader wordt niet meegeleverd.

Gebruik de passende laad- en opslagstand, laat het laden niet onbeheerd plaatsvinden en gebruik geen beschadigde of opgezwollen accu. Lees de basisuitleg over LiPo-accu’s voor het kiezen en verzorgen van een airsoftaccu.

Reviews

There are no reviews yet.

Leave a customer review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Meer informatie

Back To Top